Diyetisyen Kartvizitleri

Diyetisyenler için hazırladığımız birbirinden şık tasarımlarımızı inceleyerek, Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

  • Size özel Ücretsiz Grafik Tasarım hizmetimizden faydalanabilir, profesyonel tasarımcılarımızdan size özel tasarım hazırlamasını talep edebilirsiniz.
  • Ücretsiz kargo fırsatı ile kargo ücreti ödemeyin !

Sipariş vermek ve Detaylı Bilgi Almak için ;

telephone (1) 0 850 840 8005 whatsapp 0 551 020 89 51

DİYETİSYEN 001 DİYETİSYEN 001
DİYETİSYEN 002 DİYETİSYEN 002
DİYETİSYEN 003 DİYETİSYEN 003
DİYETİSYEN 004 DİYETİSYEN 004
DİYETİSYEN 005 DİYETİSYEN 005
DİYETİSYEN 006 DİYETİSYEN 006
DİYETİSYEN 007 DİYETİSYEN 007
DİYETİSYEN 008 DİYETİSYEN 008
DİYETİSYEN 009 DİYETİSYEN 009
DİYETİSYEN 010 DİYETİSYEN 010
DİYETİSYEN 011 DİYETİSYEN 011
DİYETİSYEN 012 DİYETİSYEN 012
DİYETİSYEN 013 DİYETİSYEN 013
DİYETİSYEN 014 DİYETİSYEN 014
DİYETİSYEN 015 DİYETİSYEN 015
DİYETİSYEN 016 DİYETİSYEN 016
DİYETİSYEN 017 DİYETİSYEN 017

Diyetisyen Kartvizitleri

Diyetisyenler sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyen ve sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan kişilere hizmet vermektedir. Kişilerin ihtiyaçlarına göre beslenme programı oluştururlar. Her sektörde önemli bir yere sahip olan kartvizitler diyetisyenler içinde ayrı bir öneme sahiptir. Diyetisyenler kartvizitleri sayesinde daha kılıcı imaj yaratırlar. Web sitemizde diyetisyenler için hazırlamış olduğunuz kartvizit tasarımlarını aynı sektörde olan ve aynı amaçla işlerini yürüten beslenme uzmanları, beslenme danışmanları, sağlıklı beslenme koçları, beslenme diyet uzmanları da kullanabilmektedir. Hazır tasarımlardan kullanmak yerine kendinize has bir tasarımınız olmasını istiyorsanız sizler için özel tasarım da hazırlanabilmektedir.

Diyetisyen Kartvizitleri Nasıl Olmalıdır ?

Diyetisyen kartvizitlerinde genellikle gıdayı temsil eden yeşil ve turuncu renklere yer verilmektedir. Bu sektörde genellikle kartvizitlerde yer verilen sembol zayıflığı temsil eden mezura ve tartıdır. Bu semboller dışında başka semboller de kullanılabilir. Kartvizitlerine hareket ve farklılık katmak isteyen kurumsal müşterilerimiz standart kartvizit yerine özel kesim kartvizit tercih etmektedir.

Aynı zamanda kartvizit çalışmasını yatay yerine dikey olarak kullanmak isteyen müşterilerimize istekleri doğrultusunda dikey formda kartvizit çalışması hazırlanır.

Diyetisyen Kartviziti Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Diyetisyen kartviziti hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde işlenmesidir. Kartvizit üzerinde yer alan hatalı bilgi itibar kaybına ve güvensizliğe neden olabilir.

Bunun yanı sıra tasarımda kullanılan renklerde önemlidir. Renkler canlı ve dikkat çekici olması gerekir.

Kartvizit tasarımında sadelik her zaman iyidir. Çok kafa karıştıran karışık değil tasarımlardan uzak durmanız gerekir.

Seçilen sembol, görsel sektör ile alakalı olması gerekir. Alakasız bir görsel yada sembol kişiyi şaşırtabilir. Kişi kartvizitinize baktığında gördüğü resim yada sembolle kartvizitin hangi sektöre ait olduğunu anlaması gerekir.

Kartvizit Sepeti olarak diyetisyen, beslenme uzmanı, beslenme danışmanı, sağlıklı beslenme koçu, beslenme ve diyet uzmanları için hazırladığımız hazır kartvizit tasarımlarını inceleyebilir ücretsiz tasarım desteği ile özelleştirebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra üretim aşamasına geçilir ve üretim sonrası ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilir.

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 002

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 002

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 002

Ananaslı Diyetisyen Karvizit Tasarımı

Ananaslı Diyetisyen Karvizit Tasarımı

Ananaslı Diyetisyen Karvizit Tasarımı

Yonca Yapraklı Diyetisyen Kartvizit Tasarımı

Yonca Yapraklı Diyetisyen Kartvizit Tasarımı

Yonca Yapraklı Diyetisyen Kartvizit Tasarımı

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 001

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 001

Meyveli Diyetisyen Kartvizit Tasarımı 001