Ekonomik Kartvizitler

ekonomik-kartvizitler

Ekonomik Kartvizit Özellikleri

Kalınlık: 350 Gr.
Ebat: 84 mm x 52 mm - İsteğe Özel Değişebilir.
Çift Yön Renkli Baskı (CMYK Ofset Baskı)

Yüzey Kaplama Seçenekleri

► Parlak Selefonlu
► Mat Selefonlu
whatsapp-kartvizit-siparis 0 551 020 89 51

Kartvizit baskısında bütçe dostu ürün arayanlar için Ekonomik kartvizitlerimiz ideal bir seçim olacaktır. Parlak selefonlu ya da mat selefonlu kartvizit seçeneklerimize, baskı örneklerimize göz atabilirsiniz. Tasarıma ihtiyacınız varsa ücretsiz kartvizit tasarım desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik kartvizitlerimizde baskı kalitesi açısından premium kartvizitlerimizden hiç bir fark yoktur. Sadece kağıt kalınlığı, kabartma seçeneği ve düz kesim olması, işçilik ve üretim maliyetini minimuma indirir. Şık bir tasarımla harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

kartvizit-tasariminizi-secin

online-kartvizit-tasarla-whatsappkabartmali-kartvizit-tasarimi

► Ödeme Seçenekleri

kapida-odeme-kartvizitkredi-karti-ile-odeme-kartvizithavale-eft-odeme-kartvizit

► Adetler

250 Adet | 500 Adet | 1000 Adet

Kartvizit Sepeti üzerinden verdiğiniz siparişlerde 500 adet ve 250 Adet kartvizit baskısı seçme şansına sahipsiniz. İhtiyacınız kadar adet seçimi yaparak daha az ödeyebilirsiniz.

► Sipariş Süreci Nasıl İşliyor ?

3 Kolay Adımda Kartvizitleriniz Elinizde !

1. Hayal ettiğiniz tasarımı anlatın.

Müşteri temsilcimiz, tasarımınızın hazırlanması için size öze bir Whatsapp grubu oluşturur. Oluşturulan whatsapp grubunda Profesyonel grafik tasarımcımız, müşteri temsilcimiz ve siz bulunursunuz. Kartvizitinizde yer almasını istediğiniz bilgileri tasarım grubuna yazarak, grafikerimize iletirsiniz. Tasarımınız için varsa renk font tercihlerinizi belirtebilir, hayal ettiğiniz tasarımı tarif edebilirsiniz.

2. Hazırlanan tasarımınızı whatsapptan size iletelim.

Hayal ettiğiniz tasarımı grafikerimiz yeteneği ve tecrübesiyle harmanlayarak sizlere en kısa sürede whatsapp grubundan iletir. Hazırlanan tasarımdaki istediğiniz değişiklikleri ve düzeltilmesi gereken noktaları grafikerimize iletirsiniz. Grafikerlerimiz en kısa sürede gerekli revizyonları uygulayarak sizlere onay aşamasına kadar gönderir.

Not: Müşterilerimizin tasarımları sırayla yapılmakta olduğu için iş yoğunluğuna göre tasarım süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

3. Kartvizitinizin baskıya alınması için "Onaylıyorum" Demeniz Yeterli.

Hazırlanan tasarımınızı son kez dikkatlice kontrol ederek onay vermenizle

Ekonomik Kartvizit Baskı Örnekleri

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7