Ekonomik Kartvizitler

ekonomik-kartvizitler

Ekonomik Kartvizit Özellikleri

Kalınlık: 350 Gr.
Ebat: 84 mm x 52 mm - İsteğe Özel Değişebilir.
Çift Yön Renkli Baskı (CMYK Ofset Baskı)

Yüzey Kaplama Seçenekleri

► Parlak Selefonlu
► Mat Selefonlu
whatsapp-kartvizit-siparis 0 551 020 89 51

Kartvizit baskısında bütçe dostu ürün arayanlar için Ekonomik kartvizitlerimiz ideal bir seçim olacaktır. Parlak selefonlu ya da mat selefonlu kartvizit seçeneklerimize, baskı örneklerimize göz atabilirsiniz. Tasarıma ihtiyacınız varsa ücretsiz kartvizit tasarım desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik kartvizitlerimizde baskı kalitesi açısından premium kartvizitlerimizden hiç bir fark yoktur. Sadece kağıt kalınlığı, kabartma seçeneği ve düz kesim olması, işçilik ve üretim maliyetini minimuma indirir. Şık bir tasarımla harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

kartvizit-tasariminizi-secin

online-kartvizit-tasarla-whatsappkabartmali-kartvizit-tasarimi

► Ödeme Seçenekleri

kapida-odeme-kartvizitkredi-karti-ile-odeme-kartvizithavale-eft-odeme-kartvizit

► Adetler

250 Adet | 500 Adet | 1000 Adet

Kartvizit Sepeti üzerinden verdiğiniz siparişlerde 500 adet ve 250 Adet kartvizit baskısı seçme şansına sahipsiniz. İhtiyacınız kadar adet seçimi yaparak daha az ödeyebilirsiniz.

► Sipariş Süreci Nasıl İşliyor ?

3 Kolay Adımda Kartvizitleriniz Elinizde !

1. Hayal ettiğiniz tasarımı anlatın.

Müşteri temsilcimiz, tasarımınızın hazırlanması için size öze bir Whatsapp grubu oluşturur. Oluşturulan whatsapp grubunda Profesyonel grafik tasarımcımız, müşteri temsilcimiz ve siz bulunursunuz. Kartvizitinizde yer almasını istediğiniz bilgileri tasarım grubuna yazarak, grafikerimize iletirsiniz. Tasarımınız için varsa renk font tercihlerinizi belirtebilir, hayal ettiğiniz tasarımı tarif edebilirsiniz.

2. Hazırlanan tasarımınızı whatsapptan size iletelim.

Hayal ettiğiniz tasarımı grafikerimiz yeteneği ve tecrübesiyle harmanlayarak sizlere en kısa sürede whatsapp grubundan iletir. Hazırlanan tasarımdaki istediğiniz değişiklikleri ve düzeltilmesi gereken noktaları grafikerimize iletirsiniz. Grafikerlerimiz en kısa sürede gerekli revizyonları uygulayarak sizlere onay aşamasına kadar gönderir.

Not: Müşterilerimizin tasarımları sırayla yapılmakta olduğu için iş yoğunluğuna göre tasarım süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

3. Kartvizitinizin baskıya alınması için "Onaylıyorum" Demeniz Yeterli.

Hazırlanan tasarımınızı son kez dikkatlice kontrol ederek onay vermenizle

Ekonomik Kartvizit Baskı Örnekleri
1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
Ekonomik Kartvizit

Ekonomik kartvizit, kartvizit ihtiyacı olan fakat bu alana az bütçe ayırmak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız ucuz fiyatlı kartvizit çeşididir.

Kartvizit yaptığınız işi anlatabileceğiniz, profesyonel ve kurumsal bir algı oluşturabileceğiniz en güzel yöntemdir. Aynı zamanda günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama ve tanıtım araçlarından biridir.

Kartvizitiniz ne kadar etkileyici olursa karşı tarafta o kadar iyi izlenim bırakırsınız.

www.kartvizitsepeti.com.tr Adresinden hem online matbaa hizmeti alabilir hem de kaliteyi uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ekonomik Kartvizit Çeşitleri

Kartvizitler bir firmaya ya da bir kişiye dair unvan ve gerekli bilgileri barındıran tasarımlardır. Bir kartvizit üzerinde genellikle kişinin adı soyadı, unvanı, iletişim ve adres bilgileri yer alır. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan şeydir. Bu nedenle kartvizitler görüşmelerde çok büyük önem taşır.

Kartvizitin İşlevi

Firmayı tanıtan, profesyonelliğin simgesi olan kartvizitler artık sanal ortamda hazırlanabildiği gibi hazır kartvizit çalışmalarını da bulmak mümkün hale gelmiştir. Her sektöre uygun hazır tasarımları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seri üretim baskı işlemi yapıldığı için fiyatlarımız oldukça uygundur. Kartvizitlere yapılan selefon kapması sayesinde kartvizitler daha dayanıklı hale gelmektedir. Ayrıca bu kaplama sayesinde kartvizitler ıslanmamaktadır.

Kartvizit Çeşitleri Nelerdir?

Firma için önemi çok büyük olan kartvizitler kullanılan malzemeye göre kategorilere ayrılmıştır. Çeşit ve seçeneğin çok olduğu bu ürünlerde seçim tamamen müşterinin isteği ile alakalıdır. Hazır kartvizitler sayesinde kişi dilediği tasarımı saniyeler içinde seçerek siparişini oluşturabilir.

Neden Ekonomik Kartvizit Denilmektedir?

Ekonomik kartvizit diğer kartvizitlere nazaran uygunluğu ile ele alınmaktadır. Fazla bütçe ayırmak istemeyen müşterilerin en çok tercih ettiği kurumsal kimlik çeşididir. Parlak ve mat olarak selefon atılmaktadır. Peki ama nedir bu selefon?

Selefon bir kaplama çeşididir. Kartvizitlere koruyucu özellik olarak da bilinir. Kaplama yapılan ürünler daha kalıcı olmaktadır. 135 Gr ‘dan ince kağıda selefon yapılamamaktadır. Selefon selülozdan elde edilen bir malzemedir. Ekonomik kartvizitler ucuz olmasının yanında doğru seçim ve tasarımlarla kaliteyi temsil eder. Aynı zamanda yapılan selefon kartvizitlere daha kalıcı ve etkili görünüm kazandırır.

Mat Selefonlu Ekonomik Kartvizit

Selefonun kullanılma nedeni malzemenin kullanılabilirliğini arttırmaktır. Bununla birlikte kartvizite kurumsal görünüm kazandırmak için selefon yapılamamaktadır. Parlak ve mat olmak üzere iki çeşidi bulunan selefonun parlak olanı kartvizite canlılık katarken mat olanı sadelik katmaktadır. Resmi bir görüntü olsun isteyenler mat selefon tercih edilmektedir.

Her iki selefon çeşidi de kartvizite farklı bir anlam, özellik katmaktadır. İki arasındaki tek fark görünüştür.

Ekonomik Kartvizit Fiyatları Nasıldır?

Kartvizit kullanımı ülkemizde çok yaygın bir hal almıştır. Güzel bir reklam ve pazarlama aracı olan kartvizitler fiyat açısından birbirinden ayrılmaktadır. Kartvizitlerde fiyatlandırmayı arttıran faktörler şu şekildedir;

  • Selefon kullanımı,
  • Kağıt çeşidi,
  • Kartvizitin özel üretilmesi,
  • Ekstra işçilik gerektiren durumlar.

Ekonomik kartvizitler bu sayılan özelliklerinin bazılarını içermemektedir.

Tabi ki kartvizit fiyatını etkileyen tek faktör bunlar değildir. Kaç adet olduğu, ne kadar sürede teslim alınmak istendiği de önem taşır.

Kartvizit Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kartvizit tasarımı yaparken rakiplerinizden farklı olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü farklılık yaratan bir kartvizit tasarımı sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Kartvizit çalışmanız ne kadar sade olursa o kadar akılda kalıcı olur. Karışık kartvizitler insanlarda iyi bir izlenim bırakmaz. En önemli nokta ise kartvizitlerde mutlaka logonuzu bulunması gerekir.

Kartvizit yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmak, rakipleri iyi analiz etmek size ilham verecektir.

Kartvizit tasarımı çok önemlidir. Mesela logonuzdaki renklere göre bir kartvizit hazırlamanız göze daha çok hitap edecektir.

Önemli diğer nokta iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olmasıdır. Yanlış veya hatalı iletişim bilgisi müşterileriniz açısından kötü bir izlenime neden olabilir.

Kartvizitlerinizi tasarlarken iletişim bilgilerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarınızın bilgilerini de ekleyebilirsiniz.

www.kartvizitsepeti.com.tr üzerinden Ekonomik kartvizit siparişi verebilirsiniz online iletişim kanallarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.