Magnet Baskı

Standart Oval Kesim Magnet

Standart Oval Kesim Magnet

980,00₺ 1.180,00₺

Standart Özel Kesim Magnet

Standart Özel Kesim Magnet

1.100,00₺ 1.300,00₺

Büyük Ebat Magnet

Büyük Ebat Magnet

1.600,00₺ 1.850,00₺

Mıknatıs Etkisi: KartvizitSepeti.com.tr Magnet Baskılarıyla Fark Yaratın!"

KartvizitSepeti.com.tr, markanızın güçlü bir şekilde temsil edildiği etkileyici magnet baskılarıyla sizin yanınızda! Özgün tasarımlarınızı buzdolapları ve davlumbaz gibi metal yüzeylere kolayca yapıştırabileceğiniz magnetlerle müşterilerinizin zihninde kalıcı bir iz bırakın. Sunduğumuz 60 mikron kalınlığındaki parlak selefonlu Amerikan bristol kağıdı ve standartların üzerindeki 50 mikron mıknatıs içeriği ile dayanıklılık ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.

Siparişinizi hemen oluşturun ve online alışverişin keyfini KartvizitSepeti.com.tr ile yaşayın! Uygun magnet baskı fiyatları ile bütçenizi zorlamadan kaliteli bir ürüne sahip olabilir, ayrıca sunduğumuz ücretsiz kargo avantajı ile tasarımlarınızı kapınıza teslim alabilirsiniz. Unutmayın, müşterilerinizle güçlü iletişim kurmanın en etkili yollarından biri markanızın göz önünde olmasıdır. Sipariş vermek için bir adım atın ve markanızı öne çıkarmanın keyfini yaşayın!

  • Oval-Kesim-Magnet (1)
  • Oval-Kesim-Magnet (10)
  • Oval-Kesim-Magnet (13)
  • Oval-Kesim-Magnet (12)
  • Oval-Kesim-Magnet (8)

Magnet Baskı Siparişi Verirken İpuçları

Magnet baskı siparişi verirken öncelikle markanızın veya etkinliğinizin ruhunu en iyi yansıtacak magnet tipini seçmek önemlidir. Düz, oval veya özel kesim seçenekleri arasından karar verirken, özellikle özel tasarımlarınızı en iyi şekilde ifade edebilecek özel magnet seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Belirlediğiniz magnet tipinden sonra, üzerinde yer alacak metin, telefon numarası veya adres gibi içerikleri seçerken okunabilirliği göz önünde bulundurmalısınız. Kolay okunabilir bir font kullanmak, iletişimi güçlendirecek ve magnetin etkisini artıracaktır. Ayrıca, içeriklerinizi tasarım dokümanına eklerken gereğinden fazla uzun olmamasına özen göstermek, magnetin etkili bir iletişim aracı olmasına katkı sağlayacaktır.

Magnet baskısında sizlere sunduğumuz avantajları değerlendirmek için, grafik tasarım ekibimizden size özel tasarım hazırlamasını isteyebilir, ya da kendi hazırladığınız magnet tasarımınızı pdf, psd, ai, indd, svg, eps formatında bize WhatsApp yada mail adresimiz üzerinden iletebilirsiniz. Ücretsiz kargo, hızlı gönderim, iade garantisi ve güvenli ödeme gibi online matbaa avantajlarından yararlanarak magnet baskılarınızı güvenle sipariş edin.

Şimdi, markanızı güçlendirmenin ve etkileyici magnetlerle iz bırakmanın zamanı geldi. Hemen siparişinizi oluşturun ve KartvizitSepeti.com.tr farkını yaşayın!"